Von ví že je to von! Vědomí identity. Africký obchodník s žirafami v hospodě u Anděla. Krásná cikánka a autor šachového bestseleru. Všechno platil. Velký pták je menší. Konec ponurých dní.

Ale to je pro teď vše, až se ráno vypořádám s krásným alkoholismem a zaženu žízeň, možná to dopíšu. Iren je v práci, tak kdyby přijel nějaký anděl, stahl si kalhotky a krásně mne usmrtil…. Ježíši co to kecám, snad to nepíšu na blog? Ale co, stejně ho nikdo nečte a andělé nejsou.

Proboha jak se to maže? Zapoměl jsem heslo! Nevíte někdo jak vypnout internet? Jestli si to přečte Iren jsem v řiti! Bille! Gatesi! Kamaráde! Víš že jsem se vysral na T 602 a koupil si tvý zasraný Wordy. Byly úplně stejný, akorát uměly věci který jsem nikdy nepotřeboval! Tak teď mi pomoz! Ježiši to bude ráno.

Později: Co jsem tím názvem vlastně myslel?  Část je mi celkem jasná, to jsme seděli  s Maxem u snídaně a on si otevíral různé prázdné krabičky, nahlížel do nich a komentoval to slovem „něni“.  Tak zahájil svůj boj s nicotou. Pojmenoval ji , aby věděl s kým vlastně bude celý život bojovat. Pak ukázal postupně na míchaná vajíčka na naších talířcích a také je pojmenoval: babi, mami, Max. Mě vynechal. Zatím neudrží karty v ruce, tak mě to tak nevadí. Ale až budeme hrát liciťák, tak je to renonc.

„Hele, von ví že je to von!“ užasle vykřikla Iren. „Drahá“,  probudil se ve mě vzdělanec „,  chceš nám jistě sdělit, že Maxíkův mozek získal vědomí vlastní identity že?“.  Vyzval jsem Iren a Kačenku aby utvořily půlkruh, hodlal jsem  přednést mé poznatky o vývoji dětského mozku získané četbou Freuda, doc. Brdlíka, z internetu a nahlížením přes rameno v MHD čtoucím vzdělancům. Max se rozeřval, mylně se domníval, že snídaně končí, když  hlava rodiny vstala. V panice si oběma ručičkama cpal míchaná vejce do pusy. Dračice mne okamžitě seřvali, ať se posadím, že Francouz by ze mě blil, takhle brzy vstávat od snídaně. Posadil jsem se, zatvářil  se zpupně a silně mlaskal při jídle. Vím že Iren to nesnáší. To aby Max věděl jak se musí vládnout ženám.

Tak na tohle si zatím vzpoměl, ale ten africký obchodník s žirafami? a to další? Zatím nula bodů, dokonalá prázdnota, okno…snad si vzpomenu

komentářů 12

Filed under Z deníku gastrosexuála

12 responses to “Von ví že je to von! Vědomí identity. Africký obchodník s žirafami v hospodě u Anděla. Krásná cikánka a autor šachového bestseleru. Všechno platil. Velký pták je menší. Konec ponurých dní.

 1. Neboj se šv,

  každé ráno, ve kterém se probudíme světlem, je a bude krásné. Nic lidského nás už ohrozit nemůže.

  Tvůj Anděl strašný

  PS
  Přes veškerou snahu pomoci příteli, vysvléknout z kalhotek se nemůžu. Už pár let tohle prádélko pod andělským rubášem nenosím. Ani při výjimečných příležitostech.

  Jen při třeskutých mrazech si vzpomenu…

  PSS

  Irenka dobře ví, že co píšeš, pro ni píšeš. A ještě něco neandělského mě napadlo…(s tou řití).

  PSSS

  A kdybys i už nic víc nenapsal, nadpisem jsi řekl všechno…

 2. Jo a ještě…jsem ráda za toho ptáka.

 3. Skrze zatmění pronikl paprsek vzpomínky, ale zatím jen částečně. Snad se to zlepší.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s