Zase tady

Nebudete mi to věřit, ale velmi pečlivě jsem se připravil na odjezd do Normandie. Vypracoval jsem vyčerpávající seznam všeho, co potřebuji ssebou (sic!). První kontrola proběhla ráno před odjezdem v mém, promiň Iren, našem podkrovním bytečku. V 05.50. Druhá v přízemí, 05.55. Třetí v autě v 05.59. V 06.00 jsem vyzval Iren ať obejde auto, jestli jsme nezapoměli nějaké zavazadlo, či drobnost na chodníku.

V 06.15 ve Zlíchovském tunelu, opájevšese vlastní dokonalostí, povšíml jsem si, že jedu v bačkorách. S přiložené fotosky Iren na normanské pláži je jasné, že některé věci nejsou důležité. Ale jak přijít na to které? Prosím o názor.

komentáře 2

Filed under Ptákoviny

2 responses to “Zase tady

  1. Podstatné je, o jaký druh bačkor se jedná. Já například doma obouvám prakticky stejné dřeváčky, ve kterých i vycházím na podzim ven. V létě chodím bosa, jen do chlíva navlíkám holínky.

  2. A co se týče důležitostí věcí, vždyť víš. Co se jednomu jeví důležitým, neznamená pro druhého vůbec nic. Navíc hodnoty věcí i během života jedince mohou být proměnlivé, podle toho, jaké prostředí, zkušenosti, prožitky a hlavně lidi mu život naservíruje…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s